Filtruj według

Torby termiczne

Okres wiosenno-letni to czas, w którym chętnie wyjeżdżamy z rodziną i znajomymi poza miasto, by zaczerpnąć świeżego powietrza i odpocząć od codziennych obowiązków. W wersji weekendowej sprawdzą się pikniki, które można urządzić w pobliskim parku czy nad jeziorem.

Podczas takich wypadów warto zabrać ze sobą przekąski i napoje. Idealnym rozwiązaniem, które zapewni stałą, a przede wszystkim niską temperaturę, będą torby termiczne. W naszej ofercie znajduje się wiele modeli, które różnią się między sobą pojemnością, a także kolorystyką.

Bezkompromisowymi zaletami toreb termicznych są wygoda i łatwość w czyszczeniu. Opakowania wykonane są z wysokiej jakości materiałów i tekstyliów, z których bez problemu można usunąć mniejsze i większe plamy. Ponadto takie pojemniki utrzymują chłód nawet do kilkunastu godzin.

Niektóre modele posiadają regulowane paski, które umożliwiają wygodne przenoszenie żywności i napojów w pojemniku. Dodatkowo na rynku dostępne są wkłady chłodzące, które dodatkowo przyczynią się do utrzymania odpowiedniej temperatury napojów i jedzenia podczas wypadu poza domem.

Jest 180 produktów.

Pokazano 1-64 z 180 pozycji

Aktywne filtry