Filtruj według

Teczki i Aktówki

Niektóre zawody wymagają określonego dress code’u, czyli stroju formalnego lub casualowego. By był on pełny, niezbędne będą także dodatki, między innymi teczki i aktówki. W przypadku takich akcesoriów kluczowa jest jakość wykonania, a także dopasowanie względem przeznaczenia. Takie torby powinny podkreślać charakter stylizacji, a także być odpowiednio dobrane.

Przed zakupem torby pracowniczej, warto rozważyć jakie przedmioty będą w niej przenoszone. Jeśli będą to niewielkie rzeczy, takie jak klucze, dokumenty czy artykuły biurowe, lepiej zakupić torbę z większą ilością przegródek, które pozwolą utrzymać wewnątrz porządek.

Proponowane przez nas teczki i aktówki wyposażone są w wygodne rączki, dzięki którym można torbę łatwo chwycić i przenieść. Ponadto takie akcesoria będą się dobrze prezentować z garniturem czy elegancką sukienką.

Nieodłącznym kryterium wyboru jest jakość toreb. Najczęściej są one wykonane z naturalnej skóry, która cechuje się wysoką wytrzymałością, a przede wszystkim elegancją.

Teczka z logo firmy z kalkulatorem lub ładowarką?

Dodatkowe oprzyrządowanie w przypadku takich profesjonalnych teczek nie powinno budzić najmniejszego zdziwienia. Coraz większy odsetek takich profesjonalnych aktówek jest wyposażona we wspomniane gadżety. Dzięki temu codzienna praca z pewnością stanie się łatwiejsza i przyjemniejsza. Taki gadżet z pewnością pomoże w Twojej organizacji pracy. Otaczanie się takimi przedmiotami nie tylko pozwoli uporządkować dokumenty oraz notatki, ale z pewnością pozwoli także w budowaniu Twojego profesjonalnego wizerunku podczas spotkania z klientami. Jeżeli zatem chcesz ułatwić sobie pracę i zainwestować w swój fachowy look - skorzystaj z naszej propozycji i sięgnij po teczkę z logo firmy!

Teczki z logo to synonim profesjonalizmu

Jak usprawnić codzienny obieg dokumentów w firmie? W archiwizacji z pewnością pomogą teczki z logo. Dzięki nim będziesz mieć możliwość uporządkowania potrzebnych Ci papierów - zamawiając teczki z nadrukiem logo Twojej firmy zainwestujesz także w pozytywne skojarzenia z Twoją marką. Dotyczy to szczególnie sytuacji, w których przedstawiciele firmy udają się np. na spotkania biznesowe z klientami, albo wysyłają im dokumenty do podpisu. Taka teczka z nadrukiem będzie jednym z elementów, o które warto zadbać. To tylko z pozoru detale - w dalszej perspektywie otaczanie się takimi przedmiotami pomoże Ci w budowaniu pożądanego wizerunku Twojej firmy na zewnątrz.

Teczki z logiem firmy - jaki format wybierasz?

Każdy z nas ma inne preferencje względem rozmiaru takiego notesu czy teczki. Jedni preferują format A4, drudzy z kolei chętniej sięgną np. po mniejszy wariant. W trosce o zapewnienie jak największego wyboru naszym klientom zdecydowaliśmy się na uzupełnienie zasobów naszego sklepu internetowego o najpopularniejsze formaty. W rezultacie każdy znajdzie coś dla siebie. Oryginalne i klasyczne teczki pomogą w codziennej organizacji zadań. Zasuwane warianty teczek z logiem firmy sprawią, że nie zgubisz notatek zapisanych na karteczkach w małym formacie.

Spersonalizuj gadżety dla pracowników

Jeżeli zależy Ci na budowaniu pozytywnego wizerunku przedsiębiorstwa - skorzystaj z bezpłatnej wyceny teczek z logo. Zamawiając większą ilość zaoszczędzisz swój czas i pieniądze. Naniesienie logo będzie wyglądało profesjonalnie, a trwałe znakowanie zapewni efekt wow! Atrakcyjne ceny, wysoka jakość oferowanych produktów - to wszystko wyróżnia naszą ofertę znakowanych teczek. Przekonaj się sam - wybierz najlepszy wariant i sprawdź szczegóły zamówienia!

Jest 159 produktów.

Pokazano 1-64 z 159 pozycji

Aktywne filtry