Dom, dzieci

Istnieją różnego rodzaju artykuły domowe, a większość z nas albo połowy nie przetestuje, albo nie ma ich w domu. Wówczas okazuje się, że są najbardziej przydatne. W naszej ofercie znajdą Państwo akcesoria, które są podstawą w każdym mieszkaniu, a czasami ich obecność i użycie może nam ułatwić wiele sytuacji i obowiązków.

W ofercie dostępne są zestawy podróżne do manicure, zapalniczki, samochodowe uchwyty do telefonów, a także termosy i butelki, które można ze sobą zabrać na spacer lub w dłuższą podróż. Nie każdy posiada w domu sprzęt do otwierania butelek z korkowym zamknięciem, dlatego warto się w niego zaopatrzyć. Asortyment jest bardzo różnorodny, dlatego każdy znajdzie w nim coś dla siebie. W sprzedaży mamy akcesoria dziecięce, takie jak kocyki, a także artykuły pielęgnacyjne, takie jak balsamy do ust czy myjki do ciała.

W sprzedaży posiadamy również designerskie zegarki z drewnianą tarczą, na skórzanym pasku, a także świece zapachowe. Tego typu akcesoria to świetny pomysł na niezobowiązujący prezent dla najbliższej osoby.

Jest 6305 produktów.

Pokazano 1-64 z 6305 pozycji

Aktywne filtry